fbpx

Moja misja

moja misja

 

Celem mojej pracy jest pokazanie Ci, że to od Ciebie zależy to jak wyglądasz, jak się czujesz i jakie jednostki chorobowe Ci towarzyszą.
Ale również od Ciebie zależy to, czy to zmienisz. Początek każdej zmiany zaczyna się w głowie, dlatego ważne są nasze wspierające myśli. Ja mogę pokazać Ci jak zacząć proces tej zmiany.

 

Zalecenia dietetyczne

 

Zalecenia dietetyczne oraz jadłospis, który ode mnie otrzymasz jest dostosowany do Twoich wyników badań i informacji zawartych w wywiadzie żywieniowo-medycznym, towarzyszących Ci chorób, celów jakie chcesz osiągnąć oraz Twoich indywidualnych preferencji smakowych. 

W zależności od potrzeb w Twojej diecie może znaleźć się pyszne ciasto, naleśniki czy krwisty stek. 

 

najważniejsze są nawyki

 

Jeśli chcesz podjąć współpracę, pamiętaj, że nie będzie ona polegała tylko na przygotowaniu posiłków z rozpiski. Popracujemy nad zmianą Twoich nawyków żywieniowych tak, aby można było je stosować na luzie i utrzymać przez większość życia: bez przymusu i bez czekania na koniec kolejnej diety.

… i twoje zdrowie

 

Po zmianie nawyków żywieniowych zaczniesz czuć się lepiej i odzyskasz energię, ale to dopiero początek drogi. Jeśli chcesz, żeby te pozytywne zmiany pozostały z Tobą na stałe, musisz zadbać o równowagę w swoim życiu. Obok posiłków składających się z nieprzetworzonej żywności, warto zadbać także o nawodnienie, odpowiednią ilość snu (najlepiej zgodną z rytmem dobowym), regenerację i odpoczynek, aktywność fizyczną, ale także
o swoje otoczenie i psychikę. 
Dopiero zmiana całego stylu życia umożliwi Ci trwałe odzyskanie energii, zdrowia, dobrego samopoczucia oraz wymarzonej sylwetki.

.

Kontakt

+ 48 665 372 705

kontakt@katarzynaderen.pl

Dr Deren KATARZYNA DEREŃ
ul. Olszewskiego 23B/ 36
51-642 Wrocław
NIP 6151940767
REGON 388841339

Nr konta bankowego:

49 2490 0005 0000 4500 5456 1899