fbpx

Program o zwiększeniu świadomości i mentalnym podejściu nie tylko do jedzenia

Odzyskaj efektywność w życiu i biznesie
wybierz pakietchcę więcej

Idea kursu

Kurs stworzony jest na podstawie mojego doświadczenia w pracy z pacjentami, którzy są aktywni zawodowo, dużo pracują i osiągają sukcesy. 

Niestety podczas wspinania się po drabinie sukcesu często zapominamy, że aby dojść na szczyt potrzebujemy podstawowego filaru jakim jest zdrowie i czas na odpoczynek.

Chcę nauczyć Cię świadomego podejścia do kilku ważnych sfer w Twoim życiu. 

Pokażę Ci, że aby Twój organizm był zdrowy – nie wystarczy zdrowo jeść. Potrzebujesz zdrowej duszy i zdrowego ciała czyli połączenia kilku elementów. 

Dlatego w kursie nauczę Cię:

jak poprawić jakość swojego snu i zwiększyć swoją efektywność

Coffee Bean

jak zredukować ilość stresu w życiu oraz jak szybko opanować duży stres

Coffee Bean

jak włączyć do swojego życia regularny ruch

Coffee Bean

jak odpowiednio nawodnić swój organizm

Coffee Bean

jak przejąć kontrolę nad pizzą i słodyczami oraz świadomie dokonywać wyborów żywieniowych

Coffee Bean

jak przetworzone jedzenie wpływa na Twój organizm

Coffee Bean

jak nie dać się manipulować producentom żywności przetworzonej

Coffee Bean

jak dobrać niezbędną suplementację, aby była bezpieczna dla Twojego organizmu

To nie jest kurs o liczeniu kalorii i stosowaniu restrykcyjnych diet, setek zakazów i nakazów żywieniowych. 

To jest strategia w której omówię kilka kluczowych elementów (sen, stres, aktywność fizyczna, nawodnienie, podejście mentalne do jedzenia, podstawowa suplementacja) które połączone w całość poprawią jakość Twojego życia w kontekście fizycznym i psychicznym.

Dlaczego warto kupić mój kurs ?

Jeśli marzysz o tym aby w końcu wstać rano wyspan_ ?

Chcesz mieć stały poziom energię w ciągu dnia?

Chcesz być bardziej wydajn_ podczas spotkań z klientami?

Chcesz przez cały dzień pracować w skupieniu i podejmować trafne decyzje?

Chcesz nauczyć się panować nad stresem w życiu rodzinnym i biznesowym?

Chcesz dowiedzieć się jak Twój mózg podejmuje decyzje i zwiększyć ŚWIADOMOŚĆ dotyczącą Twoich codziennych wyborów i zachowań (nie tylko) żywieniowych?

Chcesz odzyskać zdrowie i poprawić wyniki swoich badań?

Jeśli choć jedna odpowiedź na powyższe pytania była pozytywna – zapraszam na pokład!

Program podzielony jest na 7 modułów
Moduł I. Idea programu

Wprowadzenie dlaczego, aby być efektywnym skupiamy się na 6 różnych filarach, które doprowadzą Cię do sukcesu.

Moduł II. Popraw swój sen

Naturalne i biohackingowe sztuczki, które poprawią Twój sen. Dowiesz się czy zła jakość Twojego snu może wynikać z zaburzeń zdrowotnych i jak je diagnozować.

Moduł III. Redukcja stresu

Identyfikacja stresorów, które są obecne w Twoim codziennym życiu, a nawet nie masz o nich pojęcia. Tipy jak ograniczyć stresory. Nauczę Cię tu jak odzyskać świadomość i uspokoić się na poziomie fizjologicznym w 2 minuty.

Moduł IV. Nawodnienie

O tym, że sama woda to za mało aby odpowiednio nawodnić ciało. Kidy, co i kto może/powinien pić. Będzie m.in. o sokach, kawie, energetykach i alkoholu. Dowiesz się jak odpowiednie nawodnienie wpływa na Twoją efektywność.

Moduł V. Świadome jedzenie – już nigdy na diecie

Konkret. Jak działa Twój mózg. Jak podejmujesz decyzje żywieniowe i kto ma na nie wpływ. Produkty wysokoprzetworzone – żadnych ograniczeń. Jakie produkty warto włączyć do swojego menu. Polecane źródła białka, tłuszczów i węglowodanów. Jakie rodzaj tłuszczu na zimno, jaki na ciepło, jaki do śmietnika. Dużo ciekawostek zdrowotnych i jedzeniowych.

Moduł VI. Aktywność fizyczna

Każdy wie, że ruszać się trzeba – ale prawie nikt nie robi tego regularnie. W tym module tłumaczę jak polubić się z aktywnością fizyczną i wypracować regularność treningową.

Moduł VII. Niezbędna suplementacja

Dodatek….ale niezbędny 😉. Powiem Ci czy i jakiej suplementacji potrzebujesz. Jakie badania wykonać przed wprowadzeniem suplementacji. Pomogę dobrać dawkę i odpowiednią substancję aktywną preparatu.

Dodatkowo kupując kurs otrzymasz:

e-book z listą badań diagnostycznych 

(dowiesz się jakie badania diagnostyczne wykonać, jak się do nich przygotować oraz co wpływa na zafałszowanie wyników badań)

zaproszenie na LIVE Q&A 

bezterminowy dostęp do zamkniętej grupy

dostęp do kursu przez 12 msc

– możliwość udziału w bezpłatnej konsultacji z mną*

*po wykonaniu zadań omawianych w kursie.

 

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Kurs nagrany jest w formie audio, dzięki temu możesz go przesłuchać w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie (jadąc lub wracając z pracy, ćwicząc na siłowni, biegając, spacerując, jadąc rowerem, sprzątając, gotując, robiąc zakupy czy stojąc w korku na autostradzie)

Stworzony został w taki sposób z myślą o osobach które:

nie mają czasu

dużo pracują

mają dużo stresu

są przedsiębiorcami

chcą zwiększyć swoją efektywność

osób amatorsko (i zawodowo) uprawiających sport

spędzają dużo czasu w samochodzie

ceniących merytoryczną i praktyczną wiedzę

chcą świadomie dokonywać i panować nad swoimi wyborami żywieniowymi (i życiowymi)

Program o zwiększeniu świadomości i mentalnym podejściu nie tylko do jedzenia

Odzyskaj efektywność w życiu i biznesie
wybierz pakietchcę więcej

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem dietetyczką kliniczną, psychodietetyczką, oraz trenerką personalną. Od prawie sześciu lat pomagam ludziom odzyskać równowagę w zdrowiu psychicznym i fizyczny, poprawić wyniki badań oraz trwale zmienić nawyki – nie tylko żywieniowe. Uczę jak świadomie poruszać się w świecie żywności bez zbędnych zakazów i nakazów – ale z wiedzą jak poszczególne produkty spożywcze (które często nie powinny nimi być) wpływają na zdrowie. 

Pomagam tzn. ‘przypadkom beznadziejnym’, przy których kolejny lekarz rozkłada ręce i nie potrafi znaleźć rozwiązania problemu. Pracuję z przedsiębiorcami, prawnikami, sportowcami. Osobami żyjącymi pod presją i w dużym stresie, Konsekwencją czego mającymi często problemy ze snem, jelitami, chorobami autoimmunologicznymi, metabolicznymi i niejednokrotnie  psychicznymi.

 

Program odzyskaj efektywność w życiu i biznesie to

Co zyskujesz kupując kurs?

Równowagę w zdrowiu fizycznym i psychicznym – nauka technik i strategii, które pomogą w redukcji stresu, poprawie jakości snu, zwiększeniu aktywności fizycznej i podejmowaniu świadomych wyborów żywieniowych.

Oszczędność czasu – masz całą strategię popartą doświadczeniem praktycznym oraz badaniami naukowymi w jednym miejscu.

Praktyczne wskazówki – w kursie omawiam praktyczne wskazówki i tipy które możesz wdrożyć od razu po przesłuchaniu materiału, aby szybko i trwale zmienić swoje nawyki.

Profesjonalna wiedza – otrzymujesz wiedzę która zdobyłam nie tylko na studiach, ale przede wszystkim podczas pracy z pacjentami, a także uczestnicząc w wielu konferencjach, szkoleniach czy kursach nie tylko z zakresu żywienia, dietetyki i psychodietetyki, ale także rozwoju osobistego czy coachingu. Szkoliłam się m.in. u takich osób jak: Jakub Mauricz, Oskar Kaczmarek, Paulina Ihnatowicz, Prof. Ewa Stachowska, Dr Magdalena Cubała-Kucharska, Karolina Gruszecka, Iwona Wierzbicka czy Rafał Mazur i Kamila Rowińska.

Dostępność – do kursu masz dostęp online 24/7 przez 12 msc; możesz go odsłuchać w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie; masz także dostęp do zamkniętej grupy gdzie możesz zadawać pytania, i uzyskać na nie moją odpowiedź.

Oszczędność finansową – po wprowadzeniu zaleceń z kursu będziesz mogła/mógł zaoszczędzić na lekach oraz opłatach za prywatną opiekę medyczną 😉

Dr Deren KATARZYNA DEREŃ
ul. Olszewskiego 23B/ 36
51-642 Wrocław
NIP 6151940767
REGON 388841339

Nr konta bankowego:

49 2490 0005 0000 4500 5456 1899